Про компанію

Проектні, будівельно-монтажні роботи, постачання технологічного та іншого обладнання для потреб структурних підрозділів підприємств паливно-енергетичної галузі

13

років на ринку України

Надійний, кваліфікований партнер в виробничих і економічних відносинах

На сьогоднішній день на підприємстві підібрана команда висококваліфікованих працівників, які виконують роботи з модернізації вузлів обліку газу, автоматики технологічних процесів, газорозподільних, компресорних станцій і інших об'єктів під "ключ" від проектноконструкторскіх робіт до здачі об'єкта в експлуатацію. Роботи проводяться на підставі необхідних ліцензій Державного Комітету України з будівництва та архітектури і дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Підприємство має сертифікат на систему управління якістю ISO 9001: 2009.

Наші інженери тісно співпрацюють з технічним персоналом ДК "Укртрансгаз", профільними проектними інститутами транспорту газу, з метою впровадження сучасних розробок, поліпшення сервісного і гарантійного обслуговування, модернізації застарілого обладнання.


Наші клієнти

Наша організація має в своєму розпорядженні усіма необхідними технічними засобами для успішної реалізації проектів в сфері одоризації.

Маємо безліч власних розробок для газової галузі з досвідом успішного впровадження і експлуатації.

1 (4)
Наша організація є офіційним представником компанії "LEWA Pumpen GmbH", компанії працює в сфері одоризації більше 30-ти років і є Європейським лідером.
2 (1)
Нашими партнерами є такі підприємства як ПАТ "Факел", завод "Дружківка" і ін.
3 (1)
Фахівці компанії прийшли навчання і стажування на підприємствах LEWA Pumpen GmbH і мають право на проведення робіт по монтажу та пусконалагодження, а також гарантійному та після гарантійному обслуговуванню.
4
Підприємство має свою виробничу базу на базі Київського дослідно-механічного заводу в Віті Поштовій (передмістя Києва), а також офісні приміщення в Києві і в с. Віта Поштова.

Щоб отримати більше інформації
зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом


Зв'язатися з нами